Celtabet kullanıcı adımı unuttum Nasıl tekrar alırım şeklinde sorularla da karşılaşabiliyoruz. Genellikle şifre unutma meselesi daha çok gündeme geliyor. Ancak bazen bahisçiler uzun süre siteye giriş yapmadıklarımda kullanıcı adlarında unutabiliyorlar. Bu gibi durumlarda yapılması gereken işlemler aslında oldukça basit. Şimdi sizlerle bu bilgileri paylaşacağız. Böylece Celtabet kayıt işlemleri sırasında oluşturmuş olduğunuz kullanıcı adınızı veya şifrenizi unuttuğunuzda aşağıdaki detaylar üstünden yenileme işlemini tamamlayabiliyorsunuz. Giriş paneline tıkladığınızda en alttaki şifremi unuttum sekmesine tıklayın ilk kısımda kullanıcı adı ile gönder seçeneği bulunmaktadır. Bu seçeneği tıklarsanız bu durumda eposta adresinize kullanıcı adınız tekrar gönderilmektedir.


Celtabet Kullanıcı Adı Yenileme Linki Nasıl Alınır?
Eğer aynı kullanıcı adını kullanmak istemiyorsanız ve yeni bir kullanıcı adı üretmek istiyorsanız bunun için başka bir işlem yapmanız gerekiyor. Celtabet kullanıcı adı yenileme linki hemen altta bulunuyor. Yenileme linki gönder sekmesine tıklamalısınız. Fakat öncelikli olarak eposta adresi girmeniz gerekiyor. Burada girecek olduğunuz e-posta adresine dikkat edin. Çünkü sistemde hesap açma işlemleri sırasında kayıtlı olan eposta bilgilerini girmeniz gerekecektir. Yeni bir e-posta bilgisi girerseniz bu sefer yenileme linki alamazsınız. Ligdeki bağlantıya tıkladığınızda tekrar sitenin hesap paneline ulaşıyorsunuz. Yeni bir kullanıcı adı üreterek tekrardan işlemleri başlatabiliyorsunuz.


Celtabet Şifre Yenileme İşlemleri
Yukarıda da değindiğimiz gibi şifre değiştirme işlemleri daha sık gerçekleşiyor. Celtabet şifre yenileme işlemleri için yine aynı kısma giriş yapmalı fakat bu sefer şifremi unuttum sekmesine tıklamalısınız. Burada bulunan şifre sıfırlama bağlantısına tıklarsanız e-postanıza şifre sıfırlamayı yapabilmeniz için bir link gönderilecektir. Bu linke tıklayarak yeni bir şifre üretim aşamasına geçebiliyorsunuz. En fazla 10 dakika içerisinde geniş 3 oluşturarak tekrardan sitede hizmet almaya başlayacaksınız.